Naszą misją jest Łączyć zabawę z nauką, a Sukcesem odkrycie w dziecku talentu

Chcemy przyczynić się do rozwijania wyobraźni i ciekawości dzieci poprzez organizację interaktywnych i pełnych zabawy programów animacyjnych oraz warsztatów edukacyjnych.

Ciekawość świata wyznacza horyzonty naszego życia, a pasja decyduje o jego smaku i pełni.  Natura zaskakuje nas swym pięknem i mądrością, a napotkani ludzie uczą zrozumienia i otwartości. Niewiadoma, ciągle nam towarzysząca, czyni nas zdolnych do ryzyka i uczy sprawnego działania.

Mając plecaki pełne przedmiotów, głowy pełne zwariowanych pomysłów, serce otwarte na to co nowe, chcemy dzielić się tym, co mamy i co uważamy za nasz skarb. Wybraliśmy szczególnie dzieci, by dawać im radość i uśmiech podczas: animacji piknikowych, imprez firmowych, imprez plenerowych, rodzinnych, kreatywnych zajęć, prowadzenia balików, czy też spotkań z św. Mikołajem.
Naszą misją jest Łączyć zabawę z nauką, a Sukcesem odkrycie w dziecku jakiegoś talentu i zachęcenie go do jego rozwijania.
Prezentujemy Państwu szeroki zakres naszych usług oraz bogatą ofertę atrakcji.
Jesteśmy w stanie dostosować każdą imprezę do Państwa potrzeb oraz przygotować najciekawszą i najatrakcyjniejszą ofertę dla dzieci. Dzięki naszej elastyczności jesteśmy w stanie sprostać każdym oczekiwaniom i wymaganiom oraz nie wahamy się podejmować nowych wyzwań.

Profesjonalnie i kompleksowo organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy z udziałem dzieci. Organizując imprezy staramy się dostarczyć im wielu wrażeń i niezapomnianych wspomnień.

Nasza działalność opiera się na doświadczeniu i pasji jej twórców oraz osób z nią współpracujących, a zatrudniamy i korzystamy z pomocy sprawdzonych i licencjonowanych fachowców w poszczególnych dziedzinach, posiadających odpowiednie certyfikaty i zezwolenia. Wszystko wraz z transportem i obsługą we wskazane miejsce.

Dane siedziby firmy:

Kreatywna Planeta

ul. Andrzeja 7; 88-100 Inowrocław
Nip 5562460821

biuro@kreatywnaplaneta.pl
warsztaty@kreatywnaplaneta.pl

Dane do korespondencji:

Kreatywna Planeta
Ul. Andrzeja 7; 88-100 Inowrocław

Tel. 889-044-770

biuro@kreatywnaplaneta.pl
warsztaty@kreatywnaplaneta.pl

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych
Nr 2.04/00053/2016

Znajdą nas Państwo również na :
Rodzicowo.pl
Atrakcjedzieciece.pl

Suma ubezpieczenia z Polisy OC firmy
wynosi 50000 zł

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
OK