Imprezy tematyczne dla dzieci

Organizujemy imprezy tematyczne dla najmłodszych

Wieloletnie doświadczenie każdego z naszych pracowników umożliwia nam przeprowadzanie, profesjonalnych i kompleksowych imprez tematycznych dla dzieci o różnym charakterze i wielkości, na terenie całej Polski. Dostarczamy niezapomnianych przeżyć, korzystając zarówno ze znanych atrakcji, jak również z niebanalnych, oryginalnych pomysłów i rozrywek. Wszystkie imprezy tematyczne, których się podejmujemy, dostosowujemy do oczekiwań naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każdy pomysł – bo imprezy dla najmłodszych są naszą specjalnością!

Nasi doświadczeni animatorzy doskonale znają zdolności motoryczne dzieci w różnym wieku, dlatego też wszystkie zabawy, animacje oraz konkurencje dostosowane są do możliwości uczestników.

Szeroka oferta imprez tematycznych dla dzieci

Jakie imprezy dla dzieci organizujemy? Nasza oferta jest bardzo szeroka i znaleźć w niej można między innymi imprezy świąteczne, imprezy choinkowe, Andrzejki, obsługę animacyjną ośrodków wypoczynkowych, kolonijnych, animacje dla dzieci podczas wesel, dożynek, przyjęć, jak również urodzinki, kinderbale i nie tylko. Nasze usługi to kompleksowa organizacja animacji i obsługa imprez. Jesteśmy elastyczni i kreatywni, posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu niecodziennych i codziennych animacji na zamówienie.

Imprezy tematyczne dla dzieci – wybrane atrakcje

Imprezy tematyczne, które od samego początku cieszą się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów to między innymi spotkania mikołajkowe oraz imprezy karnawałowe. Bardzo chętnie zorganizujemy świąteczne spotkanie Świętego Mikołaja w towarzystwie Aniołka, Renifera lub innych postaci. To doskonała propozycja nie tylko dla osób prywatnych, ale również instytucji takich jak przedszkola oraz szkoły. Znakomici animatorzy w kostiumach gwarantują doskonałą i niezapomnianą zabawę. Co równie ważne, polecamy kompleksową organizacje spotkań ze Świętym Mikołajem dla najmłodszych, ale również odwiedziny podczas wigilii firmowych czy rodzinnych.

Zapraszamy do Bajkowego Świata Animacji

Bal karnawałowy jest ważnym wydarzeniem w życiu maluszka – chcemy, aby ten dzień był dla najmłodszych niezwykłym i niezapomnianym wydarzeniem. W tym celu kreujemy nietuzinkowe scenariusze. Oferujemy dużo muzyki, tańca połączonego ze zabawami sprawiającymi, iż dzieci długo i z radością wspominać będą tę zabawę karnawałową. Scenariusz, stroje i dodatkowe elementy imprezy ustalane są indywidualnie. Stawiamy na aktywne i bezpieczne uczestnictwo w każdej zabawie, dlatego też coraz więcej osób poszukujących organizatorów imprez tematycznych, decyduje się na kontakt z naszą firmą.

Dane siedziby firmy:

Kreatywna Planeta

ul. Andrzeja 7; 88-100 Inowrocław
Nip 5562460821

biuro@kreatywnaplaneta.pl
warsztaty@kreatywnaplaneta.pl

Dane do korespondencji:

Kreatywna Planeta
Ul. Andrzeja 7; 88-100 Inowrocław

Tel. 889-044-770

biuro@kreatywnaplaneta.pl
warsztaty@kreatywnaplaneta.pl

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych
Nr 2.04/00053/2016

Znajdą nas Państwo również na :
Rodzicowo.pl
Atrakcjedzieciece.pl

Suma ubezpieczenia z Polisy OC firmy
wynosi 50000 zł

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
OK