Zajęcia dodatkowe dla dzieci w przedszkolu – Rodzaje i pomysły

Propozycja dla przedszkoli

Każde dziecko, niezależnie od wieku, potrzebuje, by jego czas wolny wypełniały różnego rodzaju atrakcje rozwijające twórcze myślenie oraz kreatywność. Na próżno szukać jej w grach komputerowych oraz w codziennym przesiadywaniu przed telewizorem, dlatego też coraz więcej rodziców decyduje się zapisać swoje pociechy na zajęcia dodatkowe w przedszkolu. Jeżeli jesteś zapracowanym rodzicem lub też po prostu poszukujesz zajęć dodatkowych dla dzieci, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy przekonani, że różnorodność i rodzaje dostępnych zajęć spowodują, że Twoje dziecko będzie uczęszczać na nie z prawdziwą radością.

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu. Pomysły, które zachwycą każde dziecko

Nasze zajęcia dodatkowe to sposób nietuzinkowe pomysły, które dopasowane są do charakteru oraz umiejętności każdego dziecka znajdującego się w grupie. Atmosfera panująca na naszych zajęciach jest nie tylko przyjazna, ale również sprzyjająca twórczemu myśleniu.

Rodzaje zajęć dodatkowych w przedszkolu – szeroka oferta

Wszystkim osobom zainteresowanym proponujemy szeroką ofertę różnego rodzaju zajęć dodatkowych w przedszkolu. Wśród nich nasi klienci znaleźć mogą między innymi: warsztaty świec żelowych, warsztaty mydlarskie, warsztaty gipsowe, warsztaty świec plastycznych, warsztaty bożonarodzeniowych stroików, warsztaty bombkowe oraz choinek z mchu, warsztaty piernikowe, warsztaty wielkanocnych wianków oraz pisanek wielkanocnych, jak również warsztaty małego chemika, obrazków piaskowych, piankowych klocków oraz wiele innych.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci przeprowadzane przez profesjonalistów

Planując zajęcia dla dzieci w przedszkolu w 100% dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów. Bardzo chętnie zrealizujemy każdy pomysł – bo tego typu zajęcia to nasza specjalność, którą zajmujemy się od wielu lat. Co równie ważne, znamy potrzeby i zdolności motoryczne dzieci w różnym wieku – wszystkie zabawy, animacje oraz konkurencje dostosowane są do możliwości uczestników. Jeżeli chciałbyś, by i Twoje dziecko uczestniczyło w kreatywnych zajęciach i rozwijało swoje twórcze myślenie – zapraszamy do kontaktu!

Dane siedziby firmy:

Kreatywna Planeta

ul. Andrzeja 7; 88-100 Inowrocław
Nip 5562460821

biuro@kreatywnaplaneta.pl
warsztaty@kreatywnaplaneta.pl

Dane do korespondencji:

Kreatywna Planeta
Ul. Andrzeja 7; 88-100 Inowrocław

Tel. 889-044-770

biuro@kreatywnaplaneta.pl
warsztaty@kreatywnaplaneta.pl

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych
Nr 2.04/00053/2016

Znajdą nas Państwo również na :
Rodzicowo.pl
Atrakcjedzieciece.pl

Suma ubezpieczenia z Polisy OC firmy
wynosi 50000 zł

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

OK