Zajęcia edukacyjne dla dzieci ze szkoły

Kreatywne zajęcia edukacyjne dla najmłodszych

W oparciu o wieloletnie doświadczenie, profesjonalnie i kompleksowo zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych o różnym charakterze i wielkości, na terenie całej Polski, w tym również organizacją zajęć edukacyjnych dla szkoły. Dostarczamy niezapomnianych przeżyć, korzystając zarówno ze znanych atrakcji, jak również z niebanalnych, oryginalnych pomysłów i rozrywek. Nasze zajęcia edukacyjne dla dzieci są znakomitym sposobem na uatrakcyjnienie codziennej zabawy, która jednocześnie rozwija kreatywność oraz twórcze myślenie.

Atrakcyjna oferta zajęć edukacyjnych dla szkoły

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zdążyliśmy dokładnie poznać potrzeby oraz zdolności motoryczne dzieci w różnym wieku. Dlatego też nasi klienci mogą być pewni, że każde dziecko biorące udział w naszych zajęciach edukacyjnych dla szkoły, spędzi miło czas. Wszystkie zabawy, animacje oraz konkurencje dostosowane są do możliwości uczestników. Nasze zajęcia cieszą się wieloma pozytywnymi rekomendacjami.

Zajęcia edukacyjne dla szkoły to także atrakcje plastyczne

Podczas przeprowadzanych przez nas zajęć edukacyjnych stwarzamy warunki do aktywności plastycznej oraz inspirujemy do tworzenia według własnej wyobraźni niepowtarzalnych dzieł. Stawiamy na edukację plastyczną jako edukację twórczą, dostarczając inspiracji i zainteresowanie tematem. Poprzez różnorodne techniki warsztatowe dajemy uczestnikom możliwość eksperymentowania z materiałami i narzędziami plastycznymi oraz okazję do rozwijania indywidualnych umiejętności warsztatowych. Warsztaty kreatywne są okazją do przeżywania twórczych przygód, ekscytującą zabawą, a nie kolejnym zadaniem.

Zajęcia edukacyjne dla dzieci – łamiemy schematy i rozwijamy dziecięcą twórczość

Czas zajęć dla dzieci jest elastycznie planowany i zarządzany. Uczestnik ma prawo doprowadzić swój wytwór do końca bądź zdecydować, w którym momencie ukończyć. Nie ingerujemy w proces twórczy, poprzez narzucanie wizji gotowego dzieła.

Dziecko nie wykonuje kopii wiernego obrazu rzeczywistej pracy, lecz ekspresyjnie wyraża swój obraz wyobraźni. Przeciwdziałamy schematom, że niebo i woda zawsze są niebieskie, słońce żółte, a trawa zielona. Nadrzędnym celem edukacji artystycznej jest wspomaganie wrodzonych mechanizmów twórczości plastycznej. Podczas zajęć warsztatowych dzieci mają okazję do swobodnego tworzenia, eksperymentowania z materiałem, oraz do zabawy plastycznej. Odrzucamy nadmierne wymagania estetyczne, pozwalając tworzyć w poczuciu wolności i na miarę aktualnych możliwości.

Dane siedziby firmy:

Kreatywna Planeta

ul. Andrzeja 7; 88-100 Inowrocław
Nip 5562460821

biuro@kreatywnaplaneta.pl
warsztaty@kreatywnaplaneta.pl

Dane do korespondencji:

Kreatywna Planeta
Ul. Andrzeja 7; 88-100 Inowrocław

Tel. 889-044-770

biuro@kreatywnaplaneta.pl
warsztaty@kreatywnaplaneta.pl

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych
Nr 2.04/00053/2016

Znajdą nas Państwo również na :
Rodzicowo.pl
Atrakcjedzieciece.pl

Suma ubezpieczenia z Polisy OC firmy
wynosi 50000 zł

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

OK